ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis
CZ EN DE
Registrace
Menu
0
Přihlášení

MULTI MARK 2017

Cenovou nabídku na toto zboží vám rádi vyhotovíme.
Na dotaz
Obj. číslo:
NGMULTIMARK2017

Tento systém již není v nabídce. Byl nahrazen inovovanou řadou Clinox X2.

Díky speciálnímu postupu je Multi Mark první přístroj na světě umožňující provádět „černé značení“ na hliníku.
Multi Mark je vybaven měničem a dotykovou obrazovkou. Značení probíhá okamžitou elektrochemickou reakcí, což oproti sítotisku nebo laserovému značení nabízí nízké náklady spolu s vysokým rozlišením značení na povrchách jako: nerezová ocel, pozinkovaná ocel, chromovaná ocel, uhlíková ocel, hliník, mosaz, chromovaný plast, měď a titan.

Multi Mark nabízí dva druhy značení: černé a bílé značení (lokalizovaná elektrická eroze). Značení titanových povrchů je k dispozici ve dvou různých barevných variantách.

Výhody zařízení Multi Mark: vyšší mechanická a chemická odolnost oproti sítotisku a laserovému značení, rychlost, odolnost vůči korozi, značená část se stává odolnější než původní povrch (testy k dispozici na vyžádání), bez zahřívání povrchu, možnost značení velkých ploch na tenkých vrstvách bez deformace kovu, kvalita značení srovnatelná s laserovým, maximální flexibilita díky dvěma různým matricím: pevná s několika násobným opakováním a jednorázová, vytvořená na speciální tiskárně.

Vysoká stabilita značení spolu s úplnou absencí rozpouštědel, kyselin a jiných nebezpečných látek po dokončení procesu, umožňují využití stroje Multi Mark v potravinářském, lékařském a kosmetickém průmyslu (zkoušky iontového přenosu a uvolnění k dispozici na vyžádání).


Dokumenty ke stažení

Návody a prospekty s technickými daty
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Opište kód z obrázku