ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis
CZ EN DE
Registrace
Menu
0
Přihlášení

SVAROG 520 HD H2O Dpulse compact CA

Cenovou nabídku na toto zboží vám rádi vyhotovíme.
Na dotaz
Obj. číslo:
E.442CA

Svařovací pulsní synergické invertory pro MIG/MAG, TIG LA, MMA a drážkování jsou určeny nejen do těžkých průmyslových provozů.
Rádi Vám vyhotovíme cenovou nabídku na variantu stroje, která bude pro Vaše účely nejvhodnější.

Moderní vzhled, funkční a intuitivní ovládání
Svařovací stroje SVAROG s inovativním a nápaditým designem nabízí vše, co se požaduje v náročných průmyslových provozech.
Díky mnoha možnostem a příslušenství můžete svůj stroj sestavit tak, aby nejlépe vyhovoval Vašim potřebám. Můžete mít kompaktní verzi nebo se snímatelným posuvem, bez pulsního nebo s pulsním režimem nebo s double pulse.

Dálkové ovládání
Může být všude tam, kde se Vám to bude hodit. Díky silnému magnetu ho můžete spolehlivě umístit do vzdálenosti až 12m (délka prodlužovacího kabelu je 6m) na jakýkoliv feromagnetický materiál nebo jej prostě nechat na generátoru.

Vysoký svařovací výkon
Velmi vysoký zatěžovatel 500 A na 60%, 420 A na 100%, většina jiných strojů má výkon výrazně nižší.

Jednoduchá příprava na svařování
Intuitivní ovládání umožňuje svářečům okamžité uvedení stroje do provozu bez předchozích znalostí. Všechny důležité parametry jsou zřetelné a jednoduše regulovatelné. Příprava na svařování spočívá jen v základních volbách: plyn, průměr, tloušťka materiálu.

O 70% méně dokončovacích prací o 30% rychlejší svařování
Díky pulzní funkci je možné vyhnout se těžko kontrolovatelnému přechodovému oblouku, který je zatížený vysokým rozstřikem. Menší tvorba svařovacích rozstřiků snižuje dokončovací práce až o 70%. V porovnání se standardním obloukem lze s pulzním obloukem dosáhnout až od 30% vyšší rychlosti svařování, se strojem vybaveným vysokorychlostním HSL až o 35%.

Velký výběr synergických programů
Ocel SG/Fe, Cr/Ni, AlSi, AlMg , průměry drátů 0,8; 1.0; 1,2 mm různé směsi plynů

Přehlednost kladek
Díky barevnému značení a piktogramům na kladkách rychle zvolíte správnou kladku, která odpovídá Vašim účelům.

Úspornost a udržitelnost
Invertorová technologie
zajišťuje nízký příkon při konstatním výstupním výkonu a tím snižuje spotřebu elektrické energie.
Efektivita 89%
Svarog dosahuje dle normovaných způsobů měření efektivity 89%. To znamená, že velká část příkonu ze sítě se beze ztrát přemění v energii oblouku.
Chlazení
Chladící kapalina ACL-10 dosahuje díky svému složení mimořádné udržitelnosti a prodlužuje životnost systému.

Filtr
V základní výbavě je v chladícím okruhu umístěn filtr, který zachytí případné nečistoty. Chrání hořák před ucpáním, snadno se kontroluje a je opakovaně čistitelný.

Snadné nastavení jobů
Přímé ukládání 5 JOBů dlouhým podržením tlačítka a přímé vyvolání JOBů krátkým stisknutím tlačítka. Každému jednomu JOBu z 5 jsme rezervovali vlastní tlačítko.
Možnost volit ovládací panel s klasickými panelovými tlačítky nebo podfóliové řešení tlačítek. Klasická tlačítka dají mnoha svářečům pocit jistoty při ovládání svářečky.

Dokumenty ke stažení

Návody a prospekty s technickými daty
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Opište kód z obrázku