ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis
CZ EN DE
Registrace
Menu
0
Přihlášení

SVAROG 105 PLASMA CNC včetně podvozku

105 000,00 Kč bez DPH
127 050,00 Kč s DPH
Obj. číslo:
5.0328

Tuto plasmu doporučujeme vybavit hořákem SVS-105 s koaxiálním kabelem 9m (kod 6990-2+7103). Lze prodloužit pomocí prodlužovacího kabelu na délku 15 m. Toto zboží naleznete v záložce ,,související příslušenství".
SVAROG 105 PLASMA CNC je určen pro kvalitní řezání kovových materiálů prostřednictvím tenkého paprsku plazmového plynu (vzduch nebo dusík) na CNC řezacích stolech nebo pro ruční řezání. SVAROG 105 PLASMA je určena pro kvalitní řezání materiálů do tloušťky max. 45 mm uhlíkaté oceli. Produktivní řezání uhlíkaté oceli je možné do tloušťky 22 mm. Při nižších nárocích na kvalitu řezu lze proříznout (oddělit) materiál tloušťky až 50 mm.

Stroj je vybaven podporou pro dálkové ovládání velikosti řezného proudu z CNC stolu.

SVAROG 105 PLASMA CNC je vybaven proporčním ventilem, který umožní přesné nastavení požadovaného pracovního tlaku plynu a zobrazení hodnoty tlaku na displeji. Proporční ventil umožňuje přesně nastavit a udržovat potřebný tlak, respektive průtok plynu a umožní vysokou přesnost a stabilitu řezání. Stroj je vybaven ekologickou funkcí „ventilátor dle potřeby“. Pokud není chlazení třeba, stroj automaticky vypne ventilátor.
CNC verze obsahuje všechny potřebné signály pro strojní řezání, včetně signálu pro dálkové ovládání velikosti řezného proudu.

Dokumenty ke stažení

Návody a prospekty s technickými daty
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Opište kód z obrázku