ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis
CZ EN
Registrace
Menu
0
Přihlášení

ALFATEC CNC kompakt řezací portál 1x2 m sekční bez rámu

Cenovou nabídku na toto zboží vám rádi vyhotovíme.
Na dotaz
Obj. číslo:
CNC01.3-2

Řezací portál ALFATEC je charakteristický velmi kvalitní, robustní konstrukcí. Způsob odsávání škodlivých zplodin je řešen pomocí speciálního sekčně odsávaného stolu (se 2 nezávislými sekcemi a pneumatickým otevíráním klapek) s velmi vysokou účinností odsávání. Pracovní plocha je 1000x2000 mm.
Pohyby v osách XYZ jsou realizovány prostřednictvím 4 výkonných motorů se zpětnou vazbou, doplněných o planetové převodovky, v kombinaci s přesným lineárním vedením a (šikmými) hřebenovými převody. Celá konstrukce je navržena s důrazem na jednoduchou údržbu a snadnou, intuitivní obsluhu. Řezací portál je primárně určen pro dělení materiálu plasmovou technologií, ale lze ho doplnit například sadou pro dělení plamenem nebo přídavným zařízením pro práci s potrubím.
Systém je vybaven adaptivním řízením výšky hořáku nad materiálem, aktivním během procesu pálení.
Nedílnou součásti je bezpečné uchycení hořáku pomocí speciálního držáku, který zajistí ochranu hořáku vůči jeho mechanickému poškození (například při vzpříčení páleného materiálu). Pomocí stavěcího šroubu lze korigovat úhlové natočení hořáku vůči dělenému materiálu.

Součástí celého zařízení je ergonomicky řešený ovládací pult, vybavený monitorem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 24” (na přání s dotykovým displejem) pro maximální komfort obsluhy.
Ovládací program CutComp je softwarová část řídicího systému, která má za úkol poskytnout rozhraní mezi celým systémem stroje a operátorem. Program pracuje na platformě OS Windows XP/7/8/10. Obsluha ovládá zařízení pomocí bezdrátové klávesnice a myši. Uživatelské rozhraní je velmi komfortní a intuitivní s širokými možnostmi optimalizace celého procesu.
Zařízení ALFATEC lze integrovat (prostřednictvím WIFI nebo kabelem) do počítačové sítě a díky tomu například sdílet podkladové (DWG, DXF) soubory nebo dálkově diagnostikovat chování celého systému atd.

Způsob odsávání škodlivých zplodin je řešen buď pomocí speciálního sekčně odsávaného stolu, vyznačující se vysokou účinností odsávání nebo alternativně pomocí stolu s centrálním typem odsávání (ekonomická varianta). Stůl je možné napojit na filtrační a odsávací jednotku nebo výkonný ventilátor.

V záložce ,,Dokumenty" naleznete prospekt.

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Opište kód z obrázku