ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis
CZ EN DE
Registrace
Menu
0
Přihlášení
Cenovou nabídku na toto zboží vám rádi vyhotovíme.
Na dotaz
Obj. číslo:
NGSURFACE220IT

Tento systém již není v nabídce. Byl nahrazen inovovanou řadou Clinox X2.
Clinox Surface je ideálním řešením pro okamžité ekologické ošetření jak svarů (metody svařování: TIG, TIG s přídavným kovem, pulsní oblouk, MIG, laser, odporové, plasmové), tak velkých ploch. Moderní technologie Clinox Surface pomocí okamžité elektrochemické reakce zajistí pro operátora bezpečné moření, pasivaci a leštění jakékoliv nerezové oceli nezávisle na její úpravě a bez zanechání kroužků a ztráty času.

Clinox Surface, profesionální zařízení, určené pro firmy, zaměřující se na ošetřování velkých ploch, je jako jediný dostupný stroj vybavený současně patentovaným velkým hořákem s automatickým podáváním elektrolytu, odfukovacím systémem par, současně ochlazující nástroj, rychle vyměnitelnými nástroji, nádrží pro mořící roztok s ukazatelem hladiny, automatickým čerpadlem pro dávkování kapaliny, štětcem pro dosažení hůře přístupných míst a patentovaným menším hořákem s ručním ovládáním dávkování a integrovanou nádrží schopný pracovat současně s větším hořákem (zdvojnásobení produktivity).

To ale není vše!
S 10-ti centimetrovým nástrojem a 6-ti metrovým prodlužovacím kabelem dokáže Clinox Surface pracovat přímo na povrchu. Navíc díky speciální zásuvce a výkonnému měniči je možné Clinox Surface připojit ke speciálním kartáčům, určeným k rozsáhlým povrchovým úpravám (např. sila v potravinářském a vinařském průmyslu).
Stejně jako všechny stroje z řady Clinox, i Clinox Surface dokáže provádět černá (bílá značení) na nerezové oceli.Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Opište kód z obrázku