Přihlásit Registrace Zapomenuté heslo
0,00 Kč bez DPH
CZK EUR ČeskyČesky EnglishEnglish
navigace ALFA IN / Katalog / SVAŘOVACÍ TECHNIKA / STROJE A CHEMIE PRO ČIŠTĚNÍ, LEŠTĚNÍ A ZNAČENÍ NEREZI / CLINOX SURFACE

Produkty

SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Svařovací technika
PLASMOVÉ ŘEZÁNÍ
Plasmové řezání
HOŘÁKY A DÍLY
Hořáky a díly
ELEKTROCENTRÁLY
Elektrocentrály
PLYNOVÉ FILTRY A PLYNOMĚRY
Plynové filtry a plynoměry
Orbital, automatizace
Orbital, automatizace
Bazar, výprodej
Bazar, výprodej
BALÍCÍ LEPÍCÍ PÁSKY
Balící lepící pásky

CLINOX SURFACE

CLINOX SURFACE
CLINOX SURFACE

NGSURFACE220IT

CLINOX SURFACE


Vaše cena bez DPH: 161730,00 Kč
Cena s DPH: 195693,30 Kč


ksPopis produktu CLINOX SURFACE

Clinox Surface je ideálním řešením pro okamžité ekologické ošetření jak svarů (metody svařování: TIG, TIG s přídavným kovem, pulsní oblouk, MIG, laser, odporové, plasmové), tak velkých ploch. Moderní technologie Clinox Surface pomocí okamžité elektrochemické reakce zajistí pro operátora bezpečné moření, pasivaci a leštění jakékoliv nerezové oceli nezávisle na její úpravě a bez zanechání kroužků a ztráty času.

Clinox Surface, profesionální zařízení, určené pro firmy, zaměřující se na ošetřování velkých ploch, je jako jediný dostupný stroj vybavený současně patentovaným velkým hořákem s automatickým podáváním elektrolytu, odfukovacím systémem par, současně ochlazující nástroj, rychle vyměnitelnými nástroji, nádrží pro mořící roztok s ukazatelem hladiny, automatickým čerpadlem pro dávkování kapaliny, štětcem pro dosažení hůře přístupných míst a patentovaným menším hořákem s ručním ovládáním dávkování a integrovanou nádrží schopný pracovat současně s větším hořákem (zdvojnásobení produktivity).

To ale není vše!
S 10-ti centimetrovým nástrojem a 6-ti metrovým prodlužovacím kabelem dokáže Clinox Surface pracovat přímo na povrchu. Navíc díky speciální zásuvce a výkonnému měniči je možné Clinox Surface připojit ke speciálním kartáčům, určeným k rozsáhlým povrchovým úpravám (např. sila v potravinářském a vinařském průmyslu).
Stejně jako všechny stroje z řady Clinox, i Clinox Surface dokáže provádět černá (bílá značení) na nerezové oceli.Dokumenty k produktu CLINOX SURFACE

Nitty Gritty prospekt.pdf Nitty Gritty prospekt.pdf (pdf, 2 MB)


Položit prodejci otázku k produktu CLINOX SURFACE

Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:

Text dotazu:


* Opište kód z obrázku:

* Údaje takto označené jsou povinné a je třeba je vždy vyplnit.

ALFA IN a.s. č.p. 74, Nová Ves u Třebíče, CZ
info@alfain.eu
tel. +420 568 840 009
Přístup pro obchod a servis: Servisní manuály Ceníky pro obchodníky