ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis
CZ EN
Registrace
Menu
0
Přihlášení

PASSI TEST PLUS

40 365,00 Kč bez DPH
48 841,65 Kč s DPH
Obj. číslo:
CLXTSTPASNG002

Passi Test Plus je zařízení pro ty, kteří potřebují přesně znát skutečnou jakost nerezové oceli. Skládá se ze „zkušebního pera“ pro přiložení k testovanému materiálu, které obsahuje elektrochemický systém a externí jednotky.
Passi Test Plus měří napětí naprázdno a ušlechtilost kovu (a v důsledku jeho odolnost vůči korozi). Test, který je nedestruktivní a nepoškozuje výrobek, je rychlý (výsledek je k dispozici během 15 sekund) a číselný.
Naproti tomu jiné testy pasivace, čistě chemické, jsou založeny na interpretaci barvy (ferokyanidové testy) a tudíž poskytují silně subjektivní výsledky, často ještě zkreslené přítomností povrchových nečistot.
Passi Test Plus poskytuje přesné a nerozporné číselné hodnoty.
Systém Passi Test Plus je kalibrován tak, že nula je rozhodný bod. Jestliže hodnota je vyšší než nula, je nerezová ocel pasivována, je-li hodnota nižší než nula, je pasivace nedostatečná nebo žádná.
Tak lze porovnávat rozdílné nerezové oceli, čím vyšší hodnota než nula, tím lepší je pasivace vzorku, čím je naopak hodnota nižší než nula, tím je pasivace testovaného vzorku horší.

Odkaz na video:

Dokumenty ke stažení

Návody a prospekty s technickými daty
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Opište kód z obrázku