ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis
CZ EN
Registrace
Menu
0
Přihlášení

Plynoměry rotační FMR

Cenovou nabídku na toto zboží vám rádi vyhotovíme.
Na dotaz
Obj. číslo:
FMR

Rotační plynoměry FMR nizozemského výrobce FMG

FMR rotační plynoměry byly navrženy, aby splňovaly nejvyšší požadavky na spolehlivost a přesnost měření průtoku plynu. Měřidlo je plně v souladu s normami EN 12480 a OIML R 137. Kompaktní výměnná hliníková cartridge usnadňuje opravy a umožňuje servis na místě. Plynoměr je extrémně odolný vůči tlakovým rázům a přetížení maximálního průtoku díky robustní konstrukci tělesa a měřící cartridge. Měřící cartridge má čtvercové písty, masivní hřídel a ložiska umožňující snadnou výměnu bez zásahu do měřící cartridge.
Samomazná ložiska za normálního provozu při měření suchého a čistého zemního plynu mají životnost 15 let. Hliníkové těleso je navrženo pro maximální pracovní tlaky až 16 barů (PN 16) nebo 20 barů (ANSI 150 FF) s bezpečnostním faktorem 5.
Hliníkové počítadlo chrání nízkofrekvenční snímač a magnetickou spojku před neoprávněnou manipulací s měřidlem externě přiloženým magnetem nebo jinými prostředky. Ovlivňování měřidel silnými magnety z neodymia je jeden z hlavních problémů plynárenských distribučních společností na světě. Tento typ manipulace je velmi obtížné zjistit a dokázat, proto nejlepší řešení je prevence.
Jako příprava pro nasazení v rámci SMART METERING, může být počítadlo vybaveno inteligentním Encoderem.
Unikátní mazací systém, ve kterém je olej distribuován přímo na ozubené soukolí pomocí disku, eliminuje ztráty oleje při vysoké rychlosti pístů a lubrikuje převody při malém zatížení. Všechny zátky a kontrola stavu oleje jsou umístěné vpředu měřidla, což umožňuje
velmi kompaktní instalaci.

Více informaci a technických parametrů naleznete v příloženém prospektu (viz Dokumenty).

Společnost ALFA IN a.s. je dodavatelem rotačních plynoměrů FMG skupině RWE v ČR.

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Opište kód z obrázku